Erçetin'den OTSO'ya ziyaret

Erçetin'den OTSO'ya ziyaret

25 Ekim 2016 Salı 16:48

Bu yıl yeni görevine başlayan Orhangazi İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin iade-i ziyaretler kapsamında Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ergün Efendioğlu’nu makamında ziyaret etti. Sayın Ramiz Erçetin’i, Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu ile birlikte Meclis Başkanı Erol Hatırlı ağırladı.

Ziyaretten dolayı Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’e teşekkür eden Efendioğlu “İlçe Emniyet Müdürümüze yeni görevinde bir kaz daha başarılar diliyorum. Bizler Oda olarak Orhangazi’nin yararına olan her konuda yer aldığımızı bilmelerini istiyoruz. Bu noktada bizler Orhangazi’deki işletmelerimiz için buradayız. Tabii ki diğer kurum ve kuruluşlarında sorunlarının takipçisi ve çözüm yollarında da yardımcı olacağız. Ortak akıl bizler içinde önemli, ziyaretlerinden dolayı Emniyet Müdürümüze şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Orhangazi İlçe Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin ise iade-i ziyaret için Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiğini belirterek Orhangazi için birlikte hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, misafirperverliği için Efendioğlu’na teşekkür etti.
Bu haber 1076 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:40:18 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.