Karatosun'a plaket

Karatosun'a plaket

28 Ekim 2016 Cuma 12:01

15 Temmuz Demokrasi ve Kadın Derneği Başkanı Maide Tunçbilek ve yönetimi ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Karatosun’a plaket verdi.

15 Temmuz Derneği hakkında bilgi veren başkan Maide Tunçbilek 15 Temmuz akşamı milletimizin ortaya koyduğu irade bizim şiarımız, yol göstericimizdir. 15 Temmuz iradesini her hal ve şartta sahip çıkacağız" dedi. Bu dernek Tüm Türkiye’nin duygularına tercüman olmak için yola çıkmış bir gönüllüler hareketidir. Biz 15 Temmuz demokrasi derneği olarak bir gayeyi hedef edinerek çıktığımız bu kutlu yolda dinine, diline, ırkına, kimliğine, kim olduğuna bakmadan bir olmak ve hep birlikte yeni Türkiye olabilmeyi hedef edinmiş bir derneğiz. Biz vatanını, milletini, devletini seven, insanları ayrıştıran değil, birleştirmeyi hedef edinmiş milli ve manevi değerlere bağlılığı hedef edinmiş bir derneğiz" diye konuştu. Bu anlamlı ziyaretten dolayı 15 Temmuz Demokrasi Derneği başkanı Maide Tunçbilek ve ekibine Müdürlüğümüz adına teşekkür ediyor ve derneğin hayırlı olmasını diliyoruz.
Bu haber 1055 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:38:36 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.