Canlı müziğin yeni adresi Saklı Bahçe

Canlı müziğin yeni adresi Saklı Bahçe

28 Ekim 2016 Cuma 12:51

Yenilenen yüzüyle Orhangazililerin hizmetine giren Saklı Bahçe Cafe’de canlı müzik günleri başlıyor. 

Yeni vizyonu ve farklı yönetim anlayışı ile Orhangazililere hizmet veren Saklı Bahçe Cafe’de müşterilerin talebi doğrultusunda etkinlik ve hizmet vermeye devam ediyor. Yeni dekoru ve vizyonu ile Orhangazililere Eylül ayında merhaba diyen Saklı Bahçe Cafe’de canlı müziğin keyfine doyacaksınız. Artık her Cuma ve Cumartesi günleri saat 20.00 itibari ile Orhangazi’nin tanınmış müzisyenlerinin sahne alacağı yetkililer tarafından ifade edilerek tüm Orhangazililer davet edildi. Orhangazili vatandaşların özellikle yaz aylarında en çok tercih ettiği dinlenme ve gezi alanlarından olan M. Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu civarındaki kafeteryalardan Anadolu Saklı Bahçe yeni yüzü ile hizmete açıldı. Kısa bir süre önce yenilenme tadilat çalışmasına giren Anadolu Saklı Bahçe artık kafeterya hizmetinin yanı sıra restoran olarak da hizmet verecek. Yeni yüzü ve hizmet anlayışı, geniş mutfağı ile konuklarını ağırlamaya başlayan Anadolu Saklı Bahçe Cafe ve Restoran Orhangazililerin yanı sıra şehir dışından gelen misafirlerinden tam not alıyor.

RESTORAN HİZMETİ

 

Orhangazi’nin en eski mekanlarından olan ve adı ilçede marka haline gelen Anadolu Saklı Bahçe’de daha önceleri aperatif ve fast food tarzında hizmet veriyordu. Yeni tarzı ve yenilenen mekânı ile görenleri mest eden Saklıbahçe’de restoran olarak da hizmet verecek. Önümüzdeki günlerde renkli bir açılış düzenleyeceklerini belirten işletme yetkilileri yeni mekânımıza tüm Orhangazilileri davet ediyoruz dediler.
Bu haber 2444 kez okunmuştur.
Kategori:
19.3.2019 05:44:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.