Zekeriya Kaplan, Başkent'te Bakan Çelik ve Milletvekili Aydın'a ziyaret etti

Zekeriya Kaplan, Başkent'te Bakan Çelik ve Milletvekili Aydın'a ziyaret etti

30 Ekim 2016 Pazar 12:55

Orhangazi, İnegöl ve İznik Kafkas Dernekleri Başkanları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ı makamlarında ziyaret ettiler. 

Kafkas Derneklerinin çalışma ve faaliyetlerinin aktarıldığı ziyarette önümüzdeki aylarda yapılacak olan etkinlikler için Bakan Faruk Çelik ve Milletvekili İsmail Aydın’ı davet ettiler. Ziyarete İnegöl Kafkas Derneği Başkanı Faruk Demirtaş, İznik Batum ve Kafkas Derneği Başkanı Kadir Yüksek ile Orhangazi Kafkas Derneği Başkanı Zekeriya Kaplan katıldı. Orhangazi-İznik ve İnegöl derneklerinin faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yakın zamanda Bursa’ya gelerek derneklerin etkinliklerinde yer alacağını söyledi. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ise; İznik-Orhangazi ve İnegöl ilçeleri ile bağlarının olduğunu hatırlatarak, elimizden geldiği kadar ilçelerde ziyaretlerde bulunuyoruz. Kafkas derneklerinin değerli yöneticilerinin yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum dedi.
Bu haber 1459 kez okunmuştur.
Kategori:
23.5.2019 17:09:37 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.