Başkan'dan gençlere tavsiye

Başkan'dan gençlere tavsiye

31 Ekim 2016 Pazartesi 10:42

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkanlığını yaptığı Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan Gençlik Meclisi'nin ilk toplantısına katıldı. 

Orhangazi Kent Konseyi, bünyesinde faaliyet gösterecek olan Gençlik Meclisi için ilk toplantısını yaptı. Orhangazi´den gönüllü gençlerin yer aldığı toplantıya Kent Konseyi başkanlığı görevini de yürüten Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Başkan yardımcısı Necmettin Şahin, Meclis üyesi Serkan Ateş, Kent Konseyi genel sekreteri Cem Alpay ve yürütme kurulu üyeleri ile Kadın Meclisi başkanı Habibe Sivri de katıldı.

GENÇLER BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Toplantıda gençlerle tek tek tanışan Başkan Çağlayan, Orhangazi´de ne yapılıyorsa mutlaka gençlerin gözüyle değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Yönetime gençlik gözüyle bakıp, sorunların belirlenmesi ve çözüm önerilerinin bilinmesini çok önemsediklerini ifade eden Çağlayan, ´Bu şehirde beraber yaşıyoruz her birimizin bakış açısı, çözümleri farklı olabilir. Bunları bulup yerine getirmek için bir aradayız.´ diye konuştu.

FİKİRLERİNİZİ SÖYLEMEKTEN GERİ DURMAYIN

 

Toplantıda gençlerin önerilerini de dinleyen ve not eden Başkan Çağlayan, ´Fikirlerinizi söylemekten geri durmayın. Sizlerin fikirleri bizlerin çok önemli´ dedi. Gençlerin şehrin yönetimine katılmalarını isteyen Çağlayan, ´Gençlerin söz sahibi olmanız arzusundayız. Sizlerden de katkı bekliyoruz´ diye konuştu.  
Bu haber 1055 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:40:12 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.