Hastanede hüzünlü veda

Hastanede hüzünlü veda

1 Kasım 2016 Salı 13:28

Orhangazi Devlet Hastanesi çalışanlarından Hasan Akan, uzun süredir tedavi gördüğü hastalığına yenik düşerek yaşamını yitirdi. Akan’a mesai arkadaşlar Hastane binası önünde dualarla veda etti. 

Orhangazi Devlet Hastanesi’nde 2007 yılından bu yana arşiv görevlisi olarak görev yapan Hasan Akan uzun süre önce sağlık problemleri yaşamaya başlamıştı. Lösemi tanısı konulan Akan, yaklaşık 1,5 yıldır Gebze Anadolu Hastanesi’nde tedavi görüyordu. 4 çocuk babası Akan, dün gece yaşam savaşına yenik düştü.

HASTANEDE VEDA TÖRENİ

 

Hasan Akan’ın (56) cenazesi sabah saatlerinde Orhangazi’ye getirildi. 53 yaşında vefat eden Akan için ilk tören ise Orhangazi Devlet Hastanesi’ne yapıldı. Törende konuşan Hastane Başhekim’i Uz.Dr.Hasan Kocaefe, Akan’ın görevini en iyi şekilde yerine getiren bir personel olduğunu söyleyerek, vefatı dolayısıyla üzüntü duyduğunu belirtti. Törene Hastane Müdürü Ömer Yalavuz, Müdür yardımcıları İdris Çolak, Bülent Amil, sağlık personeli ve diğer görevliler de katıldı. Törende mesai arkadaşları için helallik veren Hastane çalışanları, dualar ettiler. Hasan Akan, Erenler Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Orhangazi mezarlığında toprağa verildi.  
Bu haber 3649 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:51:04 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.