Hayvan severler Orhangazi'deydi

Hayvan severler Orhangazi'deydi

4 Kasım 2016 Cuma 11:35

Hayvan Hakları Konfederasyonu (HAYKONFED) Bursa çalışmaları Mudanya, Osmangazi, Nilüfer bakım evi ziyaretleri ve Orhangazi ve Gemlik’te yapılan toplantılarla çalışmalarını sürdürdü.

Orhangazi Hayvan Severler Grubu adına Gülehan Pervanlar, Mine Acarlar ve Oya Kanar Haykonfed Başkanı Nesrin Çıtırık ve ekibi ile birlikte 31 Ekim Pazartesi günü Orman Su işleri Bakanlığı 2. Bölge Müdürü Ekrem Terzioğlu’nun da katılımı ile Bursa, Mudanya, Osmangazi ve Nilüfer çıkartması yaptı. Son günlerde sosyal medyaya yansıyan olumsuz haberler neticesinde Federasyon olarak hayvan severler ve belediyelerle meydana gelen çatışmalara son vermek amacı ile beyaz bir sayfa açmak adına görüşmeler yapıldı. Yapılan tüm görüşmelerin olumlu geçmesi münasebetiyle Orhangazi ve Gemlik HAYKONFED Dayanışma ekibi oluşturuldu. Gemlik temsilcisi Hülya Özarslan’ın da katılımı ile Orhangazi toplantısı gerçekleştirildi. İlçemiz genelinde tespit edilen eksiklikler ve çalışma programı belirlendi.
Bu haber 1162 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:34:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.