Türk Metal işyeri ziyaretlerini sürdürüyor

Türk Metal işyeri ziyaretlerini sürdürüyor

4 Kasım 2016 Cuma 11:39

Türk Metal Sendikası Gemlik Şubesi Başkanı Kemal Durmaz ve sendika yönetimi önceki gün Componenta Dökümcülük A.Ş’yi ziyaret ederek üyeleriyle bir araya geldi. 

AKA Otomotiv ve BAMESA fabrikalarının ardından Componenta Dökümcülük A.Ş’yi ziyaret eden sendika yöneticileri üyeleri ile çeşitli istişarelerde bulundular. Ziyaretler hakkında bilgi veren Türk Metal Sendikası Gemlik Şube Başkanı Kemal Durmaz; Sendikamız Türk Metal’in, şube başkanları ve şube yöneticileri, metal emekçisi üyelerimizle tezgâhları başında buluşmaya devam ediyor. Her zaman ve her koşulda metal emekçisi üyelerimizin yanında olmayı ve sorunlarını çözmeyi kendilerine ilke ve görev edinen şube yöneticilerimiz, sendikamızın örgütlü olduğu işyerlerinde üyelerimizi tezgâhları başında ziyaret etmeye devam ediyor. Her fırsatta üyelerimizle bir araya gelen şube yöneticilerimiz, üyelerimizden gelen soruları yanıtlıyor. Şube yöneticilerimizin işyeri ziyaretleri, üyelerimiz tarafından memnuniyetle karşılanırken, ziyaretler sırasında çekilen fotoğraflarda birlik ve beraberlik mesajları verilmeye devam ediyor. Şube yöneticilerimizin, üyelerimizle bir araya geldiği işyeri ziyaretleri tüm bölgelerimizde aralıksız olarak devam ediyor dedi.
Bu haber 927 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:30:59 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.