Saklı Bahçe törenle açıldı

Saklı Bahçe törenle açıldı

5 Kasım 2016 Cumartesi 16:04

Orhangazili Göksal ve Soner Çetin tarafından yeniden düzenlenen ve ksıa bir süre önce hizmet veremeye başlayan Saklı Bahçe Cafe'ye görkemli bir açılış töreni düzenlendi. 

Orhangazi Turgut Ünlü Açık Hava Tiyatrosu bölgesinde bulunan Saklı Bahçe Cafe hizmete açıldı. Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın’ın yanı sıra Kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan başta olmak üzere çok sayıda protokol üyeleri katıldı. Orhangazi’nin genç ve başarılı iş adamlarından Göksal ve Soner Çetin tarafından yeniden hizmete açılan Saklı Bahçe Cafe yeni dizayn ve dekorları ile göz doldurdu. Açılış kurdelesini protokol üyeleri ile birlikte kesen Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın yaptığı konuşmada; ilçemizin yanı sıra bir çok misafirler tarafından tercih edilen Saklı Bahçe Cafe’nin yeniden hizmette olması bizleri oldukça mutlu etti. Yenilenen mekanı ile hizmet verecek olan Saklı Bahçe Cafe, bir çok güzel etkinliğe ve faaliyete imza atacaktır dedi. Açılışa katılanlar tarafından tam not alan Saklı Bahçe Cafe’de sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra geniş ve kaliteli menüsü ile göz doldurdu.

RESTORAN OLARAK DA HİZMET VERİYOR

 

Kısa bir süre önce yenilenme tadilat çalışmasına giren Anadolu Saklı Bahçe artık kafeterya hizmetinin yanı sıra restoran olarak da hizmet verecek. Yeni yüzü ve hizmet anlayışı, geniş mutfağı ile konuklarını ağırlamaya başlayan Anadolu Saklı Bahçe Cafe ve Restoran Orhangazililerin yanı sıra şehir dışından gelen misafirlerinden tam not alıyor. Orhangazi’nin en eski mekanlarından olan ve adı ilçede marka haline gelen Anadolu Saklı Bahçe’de daha önceleri aperatif ve fast food tarzında hizmet veriyordu. Yeni tarzı ve yenilenen mekânı ile görenleri mest eden Saklıbahçe’de restoran olarak da hizmet verecek. Önümüzdeki günlerde renkli bir açılış düzenleyeceklerini belirten işletme yetkilileri yeni mekânımıza tüm Orhangazilileri davet ediyoruz dediler.
Bu haber 2832 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 15:02:40 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.