iki genç ölümden döndü

iki genç ölümden döndü

7 Kasım 2016 Pazartesi 18:42

Orhangazi Yeniköy Yolu üzerinde bulunan AKA Çevre Dönüşüm Sistemleri fabrikası önünde meydana gelen kazada iki genç ölümden döndü. Olay cumartesi günü saat 16.00 sıralarında meydana geldi. 

Orhangazi Yeniköy yolu üzerinde bulunan AKA Çevre Dönüşüm Sistemleri fabrikasında çalışan Faruk Bilgin(27) ve Şaban Ceylan(23)’ın içerisinde bulunduğu 16 RGB 59 plakalı araç fabrikanın önünde bulunan park alanına girmek istedi. Önündeki aracın dönüş sinyalini fark etmeyen 16 VY 057 plakalı kamyonet sürücüsü Mustafa Cengiz(23) otomobile arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile savrulan otomobil daha sonra telefon direğine çarparak durabildi. Kazada şans eseri kimsenin burnu bile kanamazken otomobil içerisinde bulunan Faruk Bilgin ve Şaban Ceylan kontrol amaçlı 112 Ambulans ile Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayakta tedavi edilen iki genç yapılan müdahale ve tetkiklerin arından taburcu edildi. Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri ise olayla ilgili soruşturma başlattı. Kaza sonrasında kullanılmaz hale gelen otomobil otoparka çekildi.
Bu haber 2304 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 14:56:01 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.