Elite Eğitim kurumları hızla ilerliyor

Elite Eğitim kurumları hızla ilerliyor

11 Kasım 2016 Cuma 11:44

Elite Eğitim Kurumları hizmet kervanını büyütmeye devam ediyor. Kurs Yöneticisi Sibel Yener, İlçemizde 2016 yılbaşı itibariyle açılışını yaptıkları Elite English Dil Kursu’nun ardından eğitim sezonunun başı itibariyle Elite Etüt Eğitim Merkezi’ni de Orhangazi halkının hizmetine sunduklarını belirtti.

 Elite English Dil Kursu’nun ilçe genelinde gösterdiği başarı ve ilgiden dolayı velilerinden gelen yoğun istekler neticesinde, açılması planlanan Elite Etüt Merkezinin de ruhsatlandırma çalışmalarının tamamlandığını, ruhsatlı ve MEB denetimine tabi olarak hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

 

Elite English’te,  anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin grubundan kursiyerlere pratik İngilizce öğretilirken bir yandan okul derslerine takviye yapılıp, bir yandan da geziler ile öğrenmenin zevkli hale getirildiği belirtildi Sibel Yener tarafından hayata geçirilen Elite Etüt Merkezi de aynı Elite English Dil Kursu gibi kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ilçenin ilk Milli Eğitim onaylı ve ruhsatlı özel kursu olarak hizmetlerini geliştirerek arttırdığı belirtildi. Elite Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamada, yeni açtıkları Etüt Eğitim Merkezi ile özellikle ortaokul öğrencilerinin okul derslerine takviye yaparken bir taraftan da muhtelif sınavlara hazırlamaya devam ettikleri belirtildi.  Kurs bünyesinde yer alan masa tenisi, langırt, satranç gibi stres dağıtıcı oyunlar ile etüt saatleri dışında kurs öğrencilerinin eğlenerek aktif dinlenmeleri sağlanmaktadır denildi. Kurs yöneticisi Sibel Yener’den alınan bilgiye göre 23-24 Kasım tarihlerinde 8.sınıflara yönelik yapılacak olan TEOG sınavından önce, öğrencileri için “DUYGU DURUMU KONTROLÜ” konulu bir seminer düzenlemeyi düşündüklerini belirtti. Bu seminer ile sınava girecek öğrencilerin daha moralli olmasını sağlamak istediklerini söyledi.  
Bu haber 1367 kez okunmuştur.
Kategori:
17.2.2019 03:28:20 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.