TOKİ'de kurs hazırlığı

TOKİ'de kurs hazırlığı

12 Kasım 2016 Cumartesi 13:15

Orhangazi Halk Eğitim Müdürü Mahmut Yordam, TOKi bölgesine açılacak kurslar için hazırlıkların büyük ölçüde tamamlandığını söyledi. 

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü 2016-2017 eğitim öğretim döneminde daha çok vatandaşın kurs imkânlarından yararlanabilmesi için başlattığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Çeşitli sebeplerden dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü hizmet binasındaki kurslara katılamayan kursiyerlerin ayağına kurs imkânı götüren ORHEM, TOKİ bölgesinde kurs açıyor. Açılacak kurslar hakkında bilgi veren ORHEM Müdürü Mahmut Yordam; İlçemizin TOKİ bölgesinde ikamet eden vatandaşlarımız için 3. etapta bulunan dersliklerde Halk Eğitim Kursları açılacaktır. TOKİ bölgesinden kurs talep eden vatandaşlarımızın Halk Eğitim Merkezine gelerek kurs başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. İlk etapta başvuruları bitmek üzere olan Kurdele Nakışı ve Giyim kursu açılması planlanmaktadır. Yeterli talep (en az 12 kişi) olduğu takdirde diğer kurslarımızda TOKİ bölgesinde açılacaktır. Ayrıntılı Bilgi İçin 0224 573 13 11 numaralı irtibat hattından kendilerine ulaşılabilir olduğunu söyleyen Yordam, TOKİ’deki kurs merkezi olarak ise Gönüllü Evi’nin daha önceden kullandığı alan olacağını duyurdu.
Bu haber 1246 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 08:43:03 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.