Hamsi ve Yöresel ürünler festivali başlıyor

Hamsi ve Yöresel ürünler festivali başlıyor

2 Ocak 2017 Pazartesi 10:47

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin bu yıl 4.sünü gerçekleştireceği Hamsi Festivali ve Yöresel Ürünler Festivali bugün başlıyor. 

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin bu yıl 4.sünü gerçekleştireceği Hamsi Festivali ve Yöresel Ürünler Festivali bugün başlıyor. Gazi Orhanbey camii yanında bulunan otoparkta kurulan alanda açılacak olan ve 30 ilin kendilerine has ürünlerinin satışının yapılacağı Yöresel Ürünler Festivali sonrasında önümüzdeki Pazar günü ise aynı yerde 2 ton hamsi pişirilip vatandaşlara dağıtılacak.

Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, 4.Hamsi ve Yöresel Ürünler Festivali bugün başlıyor. 9 Ocak tarihine kadar sürecek olan festivalin Yöresel Ürünler stantları bugünden itibaren Gazi Orhanbey Cami karşısında bulunan otopark alanında kurulacak. 30 ile ait yöresel ürünlerinin satışının yapılacağı Yöresel Ürünler stantları 9 ocak pazartesi gününe kadar burada kalacak.

HAMSİ FESTİVALİ PAZAR GÜNÜ

 

Aynı festival kapsamında düzenlenecek olan Hamsi Festivali ise 8 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek. Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, hamsi festivali gününde 2 ton hamsi tava vatandaşlara dağıtacak. 
Bu haber 1094 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 15:01:37 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.