Orhangazi TSO'da Ekonomi Paneli

Orhangazi TSO'da Ekonomi Paneli

17 Ocak 2017 Salı 13:58

“2016 Yılı Ekonomisinin Değerlendirmesi ve 2017 Yılı Ekonomisinden Beklentiler” ismiyle düzenlenen panel bugün saat 17.30 ‘da Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek.

“2016 Yılı Ekonomisinin Değerlendirmesi ve 2017 Yılı Ekonomisinden Beklentiler” ismiyle düzenlenen panel bugün saat 17.30 ‘da Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek.

Orhangazi TSO’ nun konuğu olarak bu yıl panele Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Ekonomi yazarı Hakan Güldağ katılacak ve modaratörlüğünü de Dünya Gazetesi Ekonomi yazarı ve aynı zamanda Orhangazi TSO Ekonomi danışmanı Dr. Rüştü Bozkurt gerçekleştirecek. Panelde ekonomiye dair merak edilen sorular cevap bulacak.

Ekonomiye Dair Merak Edilen Sorulara Cevap Aranacak.

2016 yılının değerlendirilmesinin ardından, uzmanlar, Dünya ve Ülke ekonomisini yakından takip eden ve bu konularda araştırmalar yapan, ekonomiyi iyi koklayan kişiler olarak, verilere ve kişisel öngörülere göre ekonomi değerlendirmelerini bizlerle paylaşacaklar.

Ayrıca panelde, yapılan sunumların yanında, katılımcıların soruları da Ekonomi yazarı Güldağ tarafından cevaplanacak.

Ekonomideki Gelişmeler 2017 de devam edecek mi?

2016 yılında yaşananların etkisinin 2017 ‘de de devam edip etmeyeceğini, Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerin ekonomimize etkisini, ABD Seçimlerinin, dünya ve ülke ekonomisine yansımalarını, altın ve dolardaki yükselişin sebeplerini ve düşüş yaşanıp yaşanmayacağını, anayasa değişiklikleri ile referandumun ekonomiye etkisinin nasıl olacağını, beklenen ekonomik gelişmelerin ne zaman başlayabileceğini, bunun için ülke ve dünya konjonktüründe nelerin değişmesi gerektiğini, Ekonominin ilk ve ikinci çeyreği ve sonrasının nasıl olacağı, gibi her türlü soruyu Ekonomi yazarı Hakan Güldağ,  cevaplamaya çalışacak.

Panelden Alacağımız Bilgiler İş Camiamız İçin Çok Önemli!

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu; “Tüm iş âlemini, yatırımcıları, Kobileri, tüketiciyi ilgilendiren, Türkiye ve Dünya ekonomisinde son zamanlarda gelişen olayları masaya yatıracağımız bu panele, tüm üyelerimizin özellikle katılmalarını bekliyoruz. Oda olarak bugüne kadar yaptığımız ekonomi panellerinde, uzmanların değerlendirmeleri her zaman üyelerimize katkı sağladı. Panelden alacağımız bilgiler iş camiamız için çok önemli! Ticari yaşamımızda bilinçli hareket etmemizi sağlayarak, bizlere değerli katkılar sunacaktır” dedi.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasının geleneksel hale getirdiği, “2016 Yılı Ekonomisinin Değerlendirmesi ve 2017 Yılında Ekonomisinden Beklentiler” konulu Panelin programı bugün saat 17:30 ‘da başlayacak. Gerçekleştirilecek bu önemli panele tüm üyeler davet ediliyor.

 

 
Bu haber 853 kez okunmuştur.
Kategori:
23.3.2019 18:35:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.