Bil Okulları protokolü ziyaret etti

Bil Okulları protokolü ziyaret etti

25 Ocak 2017 Çarşamba 11:46

Orhangazi'nin tek özel okulu olan Bil Okulu Orhangazi Kampüsü'nün yöneticileri ilçe protokolünü ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Orhangazi´nin tek özel okulu olan Bil Okulu Orhangazi Kampüsü´nün yöneticileri ilçe protokolünü ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Bil Okulu Orhangazi Kampüsü ilçe protokolünü ziyaret etti. Bil Okulu kurucularından Zekeriya Kaplan ve Mine Keskin ile Okul Müdürü Ayşe Uysal ve Müdür yardımcısı Burak Aktaş´ın yer aldığı ziyaretler Kaymakamlık makamı ile başladı. Bil yöneticileri Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz´ı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten sonra Yılmaz´a teşekkür plaketi verildi. 

Bil heyetinin sonraki durakları ise Belediye ve Emniyet Müdürlüğü oldu. Orhangazi Belediyesi´nde Başkan yardımcısı Necmettin Şahin´i, Emniyet Müdürlüğü´nde ise Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin´i ziyaret ettiler. Bu ziyaretlerde de Bil Okulu´nın Orhangazi için önemi aktarıldı ve çalışmalar hakkında bilgi verildi. Şahin ve Erçetin´e de şükran plaketi verildi.

 

 
Bu haber 1009 kez okunmuştur.
Kategori:
23.2.2019 15:01:02 
Yorum bulunamadı.
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.