Ak Kadınlar referanduma hazır

Ak Kadınlar referanduma hazır

10 Şubat 2017 Cuma 13:47

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, referandum hazırlıkları sürecinde eğitim programlarına başladı. Bu anlamda 1. Bölge Eğitim Programı, Bursa’da gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, referandum hazırlıkları sürecinde eğitim programlarına başladı. Bu anlamda 1. Bölge Eğitim Programı, Bursa’da gerçekleştirildi.

Merinos AKKM Hüdavendigar Salonu’nda gerçekleştirilen programa AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Seda Gören Bölük, Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Meliha Akyol, İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu ile Bursa, Bilecik, Bolu, Eskişehir, Yalova ve Düzce’den AK Parti Kadın Kolları yöneticileri katıldı.

İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu yaptığı açılış konuşmasında teşkilat yapıları ve ülkenin geleceği açısından kadınların önemine vurgu yaparken, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminden sonra vatan için tutulan nöbetlerde meydanları boş bırakmayan kadınlarımıza teşekkür ederek, daha güçlü bir Türkiye hedefleri yolunda kadınlarımıza büyük işler düştüğünü belirtti.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun’da dünyanın en büyük sivil hareketlerinden biri olan AK Parti Kadın Kolları’nın her dönemde teşkilatların en büyük destekçisi olduklarını vurgulayarak, “Her seçimde, her süreçte kadınlarımız ailelerinden, eşlerinden, işlerinden feragat ederek büyük bir fedakarlıkla meydanlara iniyorlar. Çok şükür ki bu fedakarlıklarla önemli yollar kat ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Şimdi yine önemli bir eşiği geçmek üzereyiz. Halkımız Türkiye’nin önünü açacak sistem değişikliği fikrimizi oylayacak, bizler de referandum tarihine kadar her zaman olduğu gibi gece gündüz sahalarda olacağız. Bu yolda en büyük gücü yine kadınlarımızdan alacağız” dedi.

 

Daha sonra AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve MYK üyesi Seda Gören Bölük ve Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Meliha Akyol birer sunum gerçekleştirirken, program eğitimlerle devam etti. 
Bu haber 676 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:51:17 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.