AK Parti startı verdi

AK Parti startı verdi

27 Şubat 2017 Pazartesi 10:11

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara Arena Spor Salonu'nda düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı'na katıldı.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ankara Arena Spor Salonu´nda düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı´na katıldı. Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve ilçe teşkilatından da çok sayıda partilinin katıldığı  Ankara’daki toplantıda Başbakan Binali Yıldırım bir konuşma yaptı.

 Ak Parti, 16 Nisanda yapılacak olan Anayasa Değişikliği referandumunun kampanyasını Ankara Arena Spor Salonu’nda binlerce partilinin katılımı ile başlattı. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılıp referendum ile ilgili bir konuşma yaptığı toplantıya Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Başkan Çağlayan, Bursa ilçelerinin belediye başkanları programda yer aldı.

 

 
Bu haber 1020 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:51:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.