Vergi Dairesi'nden Başkan Çağlayan'a ziyaret

Vergi Dairesi'nden Başkan Çağlayan'a ziyaret

28 Şubat 2017 Salı 01:43

Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin, Vergi Dairesi Personeli ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin, Vergi Dairesi Personeli ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleşen ziyarette Vergi Dairesi müdürü Sezgin başkan Çağlayan’a vergi haftası etkinlikleri ile ilgili bilgi verdi.

 

Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin, Vergi Dairesi çalışanları ile birlikte Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Dün başlayan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen ziyarette İsrafil Sezgin Vergi haftası etkinlikleri ile ilgili başkan Çağlayan’a bilgi aktardı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Vergi Haftasını kutladı. Vergi Dairesi Müdürü İsrafil Sezgin, vergi haftası ile ilgili olarak da şunları söyledi;  "Verginin ülke kalkınmasında ve ekonomik büyümedeki rolü ve önemine değinerek, Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve toplumda sağlıklı bir vergi bilincinin artırılması amacıyla hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu kapsamda, haksız rekabetin önlenmesi, kamu finansmanının sağlıklı bir yapıya kavuşturulması için kayıt dışılığın azaltılması ve önlenmesi en temel vizyonumuzdur"  
Bu haber 849 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:42:50 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.