Samsung rüzgarı

Samsung rüzgarı

13 Mart 2017 Pazartesi 14:44

Orhangazi'de beyaz eşya, elektrik ve elektronik cihaz satışının yeni adresi olan Samsung, hizmete başlayalı iki ay olmadan ilçe halkından büyük ilgi gördü. Orhangazi'ye özel kampanyalarıyla öne çıkan Samsung, sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Orhangazi´de beyaz eşya, elektrik ve elektronik cihaz satışının yeni adresi olan Samsung, hizmete başlayalı iki ay olmadan ilçe halkından büyük ilgi gördü. Orhangazi´ye özel kampanyalarıyla öne çıkan Samsung, sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ocak ayının sonu itibariyle Orhangazi´de hizmet vermeye başlayan Samsung Bayii kısa sürede ilçe halkının ilgi odağı oldu. Teknoloji alanında kalitesi ve başarısını dünyada ispat etmiş olan Samsung´un, dayanıklı tüketim malları satışında tecrübeli isimlerden Berkay Bulut tarafından işletilen Orhangazi bayii özellikle ilçeye özel kampanyalarıyla öne çıkıyor.

‘ORHANGAZİ SAMSUNG’U SEVDİ"

Samsung bayiinin kurucusu olan Bulutoğlu Dayanıklı Tüketim Malları firması sahibi Berkay Bulut, Orhangazililerden gördükleri ilginin ana sebebinin iyi hizmet sunmaları olduğunu ifade etti. Tüketiciye daha yakın olabilmek, hızlı ve kaliteli müşteri hizmeti sunabilmek için var olduklarını belirten Bulut, ‘Dayanıklı tüketim mallarında yılların verdiği tecrübeyle bütünleşmiş, yenilikçi ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir anlayışla Orhangazililere hizmet veriyoruz. Kısa sürede fark yaratmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz´ dedi.

ORHANGAZİ’YE ÖZEL KAMPANYALAR

Samsung’un duyurduğu tüm kampanyaların Türkiye ile aynı gün Orhangazi’de de uygulandığını aktaran Samsung mağaza müdürü Cavit Turan ise, ‘Bununla birlikte Orhangazi’ye özel kampanyalar düzenliyoruz. Televizyondan, beyaz eşyaya, klima, cep telefonu ve aksesuarlarına kadar tüm ürün gruplarının bulunduğu mağazamız hem kampanyaları hemde kalitesiyle vatandaşlarımıza hizmet veriyor" dedi.

SERVİS HİZMETİNDE YENİ ANLAYIŞ

Dayanıklı tüketim mallarında müşterilerin özellikle servis konusunda çok hassas olduğuna dikkat çeken Turan, ´Firma olarak bu hassasiyetin bilincindeyiz. Bunun için müşterilerimiz sorunla karşılaştığında servis aramasını istemiyoruz. Sattığımız her ürünün sonrasındaki tüm hizmetlerini yine bayimizden veriyoruz´ dedi.

 

 
Bu haber 1245 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2019 06:33:06 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.
Gaziantep Klima Servis Gaziantep Klima Montaj Gaziantep Klima