Yeni Sölöz referanduma hazır

Yeni Sölöz referanduma hazır

30 Mart 2017 Perşembe 10:51

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı Anayasa referandum çalışmalarını Yeni Sölöz'de sürdürdü.

AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı Anayasa referandum çalışmalarını Yeni Sölöz´de sürdürdü. İlçe Başkanı Kaya, ziyaret sonrasında Yeni Sölöz´ün referanduma hazır olduğunu söyledi.

Anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Orhangazi ilçe teşkilatı önceki günde Yeni Sölöz Mahallesi´ni ziyaret etti. AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Kaya, Kadın Kolları İl Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, İl yöneticileri, Orhangazi Kadın Kolları Başkanı Nesrin Yurdakul, Gençlik Kolları Başkanı Bilal Özbey ile birlikte kapı kapı mahalle halkını ziyaret etti.

 

Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve isteklerini dinleyen Başkan Kaya, ´Bizim işimiz Meclisimiz tarafından onaylanan maddeleri ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin önemini halkımıza anlatmaktır. Vatandaşlarımızın en doğru olan  kararı vereceğinden şüphemiz yoktur.´ diyerek mahallemizden referandum için destek istedi.
Bu haber 626 kez okunmuştur.
Kategori:
20.11.2018 04:01:33 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.