FETÖ'den ihraç edilen iki öğretmen gözaltına alındı

FETÖ'den ihraç edilen iki öğretmen gözaltına alındı

30 Mart 2017 Perşembe 11:06

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında çıkarılan kanun hükmünde kararname ile FETÖ üyesi oldukları iddiası ile öğretmenlikten ihraç edilen 2 kişiyi gözaltına aldı.

Orhangazi Emniyet Müdürlüğü 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında çıkarılan kanun hükmünde kararname ile FETÖ üyesi oldukları iddiası ile öğretmenlikten ihraç edilen 2 kişiyi gözaltına aldı. Yürütülen soruşturma kapsamında Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam eden iki eski öğretmenin adliyeye sevkedileceği belirlendi.

Orhangazi’de çeşitli okullarda görev yapan ve 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında haklarında yürütülen soruşturma sonrasında Kanun Hükmünde Kararname ile görevden ihraç edilen eski öğretmenler, A.D. ve O.Y. Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Orhangazi Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen iki eski öğretmen buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevkedilecek. 
Bu haber 1185 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 06:07:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.