Bakan danışmanı Harun Akın'dan Çağlayan'a ziyaret

Bakan danışmanı Harun Akın'dan Çağlayan'a ziyaret

31 Mart 2017 Cuma 12:32

Aslen Orhangazi Gölyakalı olan ve son yapılan genel seçimlerde Ak Parti Bursa Milletvekili adayı olan, içişleri bakanlığı görevine Süleyman Soylu’nun getirilmesinden sonra da bakanlık danışmanlığı görevine getirilen Harun Akın, belediye başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti

Aslen Orhangazi Gölyakalı olan ve son yapılan genel seçimlerde Ak Parti Bursa Milletvekili adayı olan, içişleri bakanlığı görevine Süleyman Soylu’nun getirilmesinden sonra da bakanlık danışmanlığı görevine getirilen Harun Akın, belediye başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanlığı görevini yürüten Harun Akın Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret etti. Aslen Orhangazi Gölyakalı olan ve 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti Bursa Milletvekili adayı olan Harun Akın, Süleyman Soylu’nun içişleri bakanlığı görevine getirilmesinden sonra bakanlık tanışmanlığına getirilmişti. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı makamında ziyaret eden Harun Akın, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’dan belediye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Harun Akın, başkan Çağlayan’ın göreve geldikten sonra ilçenin çehresini değiştirdiğini belirterek başkan Çağlayan’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 
Bu haber 1764 kez okunmuştur.
Kategori:
15.12.2018 17:57:25 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.