Kadın Muhtarlar Buluşması İstanbul'da gerçekleşti

Kadın Muhtarlar Buluşması İstanbul'da gerçekleşti

10 Nisan 2017 Pazartesi 11:27

Türkiye Kadın Muhtarlar Buluşması İstanbul’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye Kadın Muhtarlar Buluşması İstanbul’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın katılımı ile gerçekleşti. Toplantıya Orhangazili bayan muhtarlar Örnekköy Muhtarı Esra Özcan ile Paşapınar Mahallesi Muhtarı Nuran Nalbant da katıldı.

 

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, "Yapılacak anayasa değişikliği ile Türkiye ayağındaki bütün prangalardan kurtulacaktır. Türkiye, hedeflerine daha hızlı ulaşacaktır. Yeni sistemle devlet yönetiminde çift başlılık sona erecek, Türkiye yönetimde ihtiyaç duyduğu hıza ve güce kavuşacak. Yasama, Yürütme ve Yargı bağımsızlığı kesin çizgilerle birbirinde ayrılacak." dedi. Kaya, Küçükçekmece "Kadın Muhtarlar Toplantısı"nda yaptığı konuşmada, kadın muhtarların iyiliğin, güzelliğin temsilcisi olmasının, buluşmayı daha da değerli kıldığını ifade ederek, gönüllerini millete verdiklerini, aşklarının, sevdalarının millet olduğunu söyledi. Muhtarların, milletle olan ilişkilerinde, istikamet ve yol haritalarını belirlemede en büyük yardımcıları olduğunu dile getiren Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın muhtarlara verdiği değerin, bunun en güzel ispatı olduğunu kaydetti.
Bu haber 962 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:31:40 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.