CHP'li eski vekilden hayır çağrısı

CHP'li eski vekilden hayır çağrısı

11 Nisan 2017 Salı 13:44

CHP 22 ve 23.dönem Bursa Milletvekili Kemal Demirel, referandum çalışmaları kapsamında Orhangazi ilçe başkanlığını ziyaret etti, vatandaşları hayıra davet etti.

CHP 22 ve 23.dönem Bursa Milletvekili Kemal Demirel, referandum çalışmaları kapsamında Orhangazi ilçe başkanlığını ziyaret etti, vatandaşları hayıra davet etti. Kemal Demirel Polis teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle Emniyet Müdürü Ramiz Erçetin’i de ziyaret etti.

CHP ‘de 22 ve 23.dönem Bursa Milletvekilliği görevini yapan Kemal Demirel Orhangazi’deydi.  Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan ve yönetimi ile birlikte ilçedeki esnafları ziyaret eden Demirel; sıkıntı ve talepleri dinledi. Kemal Demirel; 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa referandumunda ‘Hayır’ için destek istedi.

 ESNAFLARA HAYIR ÇAĞIRISI

Ziyaretleri sırasında pakete ilişkin kaygılarını esnafla paylaşan 22. ve 23. Dönem Bursa Milletvekilliği görevini yapan Kemal Demirel, Eğer bu Anayasa değişikliği yurttaşların iradesinden geçerse rejim değişecek. Sadece adı Cumhuriyet olacak. Her şey bir kişinin elinde toplanacak ve demokrasi kalmayacak. Her şeye tek adam karar verdiğinden belirsizlik hakim olacak. Kimse yatırım yapmaya cesaret edemeyecek dedi.

 CUMHURİYET ALANINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

 

Bursa Milletvekilliği yaptığı dönemde Orhangazi ilçesi ile ilgili yaptığı çalışmalar ile yakından tanınan Kemal Demirel, vatandaşlar ile de hasret giderdi. Cumhuriyet Alanı’nda bulunan çay bahçesinde vatandaşlar ile çay içen Kemal Demirel, kendisine yöneltilen referandum sorularını yanıtladı
Bu haber 723 kez okunmuştur.
Kategori:
19.12.2018 19:49:15 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.