CHP ilçe başkanı Sevim Turan, Orhangazi sonuçlarını değerlendirdi

CHP ilçe başkanı Sevim Turan, Orhangazi sonuçlarını değerlendirdi

18 Nisan 2017 Salı 14:42

CHP Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan, Halk Oylaması sonrasında bir yazılı açıklama yayınladı. 

CHP Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan, Halk Oylaması sonrasında bir yazılı açıklama yayınladı. Orantısız gücün bütün etkilerini üzerlerinde hissetmelerine rağmen 18 maddenin Orhangazililere anlatıldığını ifade eden Turan, Orhangazi’de çıkan sonucun kendilerini gururlandırdığını söyledi.

 

 

16 Nisan Pazar günü yapılan Anayasa Değişikliği Halk Oylaması sonrasında, Orhangazi’de ilk açıklama Cumhuriyet Halk Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan’dan geldi. Orhangazi’de 335 oy farkla çıkan HAYIR oyunun kendilerini gururlandırdığını söyleyen Turan; propaganda süresi boyunca yılmadan çalışan partililere ve kendilerine her türlü desteği veren Orhangazili vatandaşlara teşekkür eden İlçe Başkanı Sevim Turan şunları söyledi.  Turan; Referandum çalışmaları sürecinde Cumhuriyet Halk Partisi ne vermiş oldukları destekten dolayı Orhangazili vatandaşlarımıza ve tüm Türkiye ye teşekkür ediyorum. Sandıkların başında son dakikaya kadar görevini yerine getiren görevlilerimize gözlemcilere emeklerine sağlık diyorum. Orantısız gücün bütün etkilerini üzerimizde hissetmemize rağmen yılmadan usanmadan Anayasamız da yapılan 18 maddelik değişikliği halkımıza anlatan bütün çalışma arkadaşlarımıza iyi ki varsınız diyorum. Süreç henüz sonlanmamıştır. Orhangazi de elde ettiğimiz başarı bizi gururlandırmıştır. Basın mensubu arkadaşlarımıza da bu süreçte bize gösterdikleri anlayış için ayrıca teşekkür ederim dedi.
Bu haber 751 kez okunmuştur.
Kategori:
20.11.2018 04:01:55 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.