Şampiyonlar kupalarını aldı

Şampiyonlar kupalarını aldı

11 Mayıs 2017 Perşembe 13:57

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında düzenlenen 4. Sınıflar Futbol Şampiyonlar Ligi büyük finalle sona erdi. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında düzenlenen 4. Sınıflar Futbol Şampiyonlar Ligi büyük finalle sona erdi. Turnuvaya Orhangazi şampiyonu Orhanbey İlköğretim okulu ile Yeniköy İlkokulu kız futbol takımı katıldı.

 

‘Burada Herkes Şampiyon’ sloganıyla yola çıkılan etkinlikte 17 ilçede 36 bin 500 öğrencinin katılımıyla başlayan organizasyonda ilçelerinde oynadıkları karşılaşmalar sonucu birinciliğe ulaşan takımlar Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi’nde Bursa şampiyonası için bir araya geldi.

Kıran kırana geçen karşılaşmalar sonucu dereceye giren takımlar  şampiyonluk kupa ve madalyalarını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kuübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Yönetim Kurulu Üyeleri  Muzaffer Karadeniz ve Kulüp Müdürü Taha Başparmak´ın elinden aldı. Tören turnuvaya katılan takımlar ve görevli öğretmenlerin hatıra fotoğrafında buluşmasıyla son buldu.

 

 
Bu haber 774 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:43:39 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.