Ak Parti durmuyor

Ak Parti durmuyor

18 Mayıs 2017 Perşembe 10:47

AK Parti Orhangazi ilçe başkanlığı sahada ve parti içindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Orhangazi ilçe başkanlığı sahada ve parti içindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyasetçiler için söylenen, ´Seçimden seçime vatandaşa geliyorlar´ sözünün AK Parti ile geçmişte kaldığını söyleyen İlçe Başkanı Mustafa Kaya, ´Milletin hizmetkarıyız´ dedi.

Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Mustafa Kaya başkanlığında il koordinatörlerinin katılımları ile toplantılarına yoğun şekilde devam ediyor. İlçe Başkanı Kaya, kuruluşundan bu yana girdiği tüm seçimlerden galip çıkan AK Parti´nin dinamik ve disiplinli yapısını her zaman koruduğunu söyledi.

KONGRE VE RAMAZAN DEĞERLENDİRİLDİ

AK Parti´nin önceki akşam yapılan haftalık yönetim kurulu toplantısının gündeminde kongre ve Ramazan ayı vardı. İlçe Başkanı Kaya, pazar günü yapılacak olan Ak Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongre ile ilgili ve önümüzdeki Ramazan ayı ile ilgili programlamalar hakkında yönetim kurulu üyeleri ile istişarelerde bulundu.

ESNAFLARIMIZ İLÇEMİZİN GÜZELLİĞİDİR

Günün sabahında ise Başkan Kaya, teşkilat başkanı Selami Ekeman ve gençlik kolları Başkanı Bilal Özbey ile birlikte esnaf ziyaretlerini sürdürdü. ´Esnaflarımız ilçemizin güzelliğidir´ diyen Kaya, ´Esnaflarımız her kesimden insanla muhatap olabilen, şehrin nabzını tutan kişilerdir. AK Parti teşkilatı olarak sadece seçimlerde değil, her zaman esnaflarımızı ziyaret ediyor istişarede bulunuyoruz.´ diye konuştu.

MİLLETİN HİZMETKARIYIZ

Eski Türkiye´de vatandaşların siyasetçilerden şikayetçisi olduğunu, bunu yaparken de meşhur olan ´Seçimden seçime geliyorsunuz´ sözünü söylediklerini hatırlatan Kaya, ´AK Parti ile bu yapı değişti. Ülkemizin birlik, bütünlük ve yükselişi için tarihi adımlar atan AK Parti, vatandaşının hizmetkarı olarak milletin siyasiler karşısındaki üstünlüğünü de öne çıkartmıştır. Bizlerde ilçe teşkilatı olarak partimizin tüm kademeleri ile her zaman milletin içinde, milletin hizmetinde olmaya gayret ediyoruz. Siyasetçileri sadece seçim zamanı kapılarında görmeye alışkın olan milletimizin dinamik ve çalışkan yapı karşısındaki ilgisi de bizleri her zaman mutlu etmiştir´ dedi.

 

 
Bu haber 553 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:44:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.