Belediye büyük organizasyonda

Belediye büyük organizasyonda

18 Mayıs 2017 Perşembe 10:54

Orhangazi Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen Erzurum Günleri etkinliğinde stant açtı.

Orhangazi Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen Erzurum Günleri etkinliğinde stant açtı. Başkan Çağlayan stantta ziyaretçileri ağırladı.

Orhangazi Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bursa Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Hemşehri Günleri Erzurum Buluşmalarında stant açtı. Palandöken-Uludağ Buluşması adı altında Bursa Merinos Kültür Merkezi’nde düzenlenen organizasyonun açılışı yapıldı.

ORHANGAZİ STANTINA BÜYÜK İLGİ

Açılışa İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursa’nın diğer ilçelerinin belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta Bursa ilçe belediye başkanları adına Belediye Başkanı Neşet Çağlayan konuşma yaptı.

PROTOKOL STANTLARI GEZDİ

Açılış öncesinde protokol üyelerinin konuşmalarından sonra fuarın açılış kurdelası kesildi. Ardından ise protokol üyeleri fuarda açılan stantları gezdiler. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, stanta gelen misafirleri ağırladı. Orhangazi stantında turşu zeytin, zeytinyağı ve Orhangazi ürünlerinin de tanıtımı yapıldı.

 

 
Bu haber 413 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:45:02 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.