20.yıla muhteşem gece

20.yıla muhteşem gece

18 Mayıs 2017 Perşembe 11:11

1997 yılında kurulan Orhangazi Bursasporlular Derneği’nin 20.kuruluş yıldönümü Rahmi Baba Restoran’da düzenlenen gece ile kutlandı.

1997 yılında kurulan Orhangazi Bursasporlular Derneği’nin 20.kuruluş yıldönümü Rahmi Baba Restoran’da düzenlenen gece ile kutlandı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi Sezer Sezgin, MHP İlçe başkanı Necati Güneş ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Aslı Güngör sahne aldı. Gecede derneğin kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede başkanlık yapan isimlere teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Orhangazi Bursasporlular Derneği 20.kuruluş yıldönümünü özel bir gece ile kutladı. 1997 yılında Veysel Kılıçlar başkanlığında kurulan Orhangazi Bursasporlular Derneği’nin 20.kuruluş yıldönümü Dernek Başkanı Müjdat Gürsoy’un konuşması ile başladı. Gürsoy, derneğin Bursa bölgesinde kurulan ilk derneklerden olduğunu belirterek, bugüne kadar bir çok başarıya imza atmış olan derneğimiz aynı zamanda takımına sahip çıkan yapısı ile de biliniyor dedi. Daha sonra kürsüye gelen Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Bursasporlular Derneği’nin Bursa bölgesindeki dernekler arasında en önemlilerinden birisi olduğunu belirtti. Çağlayan takımın bu yıl içinde bulunduğu durumu da değerlendirerek Bursaspor camiası, şehri ve taraftarı ile çok büyük bir takımdır. Bu yıl böyle geçecek. İnşallah gelecek yıldan itibaren o şampiyonluk kovalayan yapısına yeniden kavuşacak. Buna inanıyorum dedi. Çağlayan Bursaspor’un ve Bursasporlular Derneği’nin de her zaman yanında olduklarını belirterek, bugüne kadar her çalışmalarına destek verdik, bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz dedi. Konuşmaların ardından dernekte kuruluşundan bugüne kadar geçen zamanda başkanlık yapmış olan Veysel Kılıçlar, Salih Yılmaz, Selahattin Aktaş, Çağlar Yalçın, Recep Turgut ve Müjdat Gürsoy’a Başkan Çağlayan tarafından dernek adına teşekkür plaketi takdim edildi.

 ÇAĞLAYAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Gecede ayrıca Dernek başkanı Müjdat Gürsoy, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ın bugüne kadar derneğin her etkinliğine ve çalışmasına destek olduğunu belirterek teşekkür etti ve bir de plaket takdim etti. Gecede daha sonra derneğe katkı sunan kişi ve kuruluşlara teşekkür plaketi verildikten sonra gece Aslı Güngör konseri ile tamamlandı.
Bu haber 417 kez okunmuştur.
Kategori:
27.5.2018 07:56:04 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.