Futbolda şampiyon ÇPL

Futbolda şampiyon ÇPL

18 Mayıs 2017 Perşembe 12:22

19 Mayıs Haftası nedeniyle düzenlenen Liseler arası futbol turnuvasında önceki gün oynana final maçını penaltılarla 4-3 kazanan Çok programlı lisesi futbol takımı turnuvanın şampiyonluğunu elde etti.

19 Mayıs Haftası nedeniyle düzenlenen Liseler arası futbol turnuvasında önceki gün oynana final maçını penaltılarla 4-3 kazanan Çok programlı lisesi futbol takımı turnuvanın şampiyonluğunu elde etti. Turnuvada ikinciliği Endüstri Meslek Lisesi elde etti

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseler arası futbol turnuvası tamamlandı. İlçedeki tüm liselerin katıldığı futbol turnuvasında önceki gün final maçında ÇPL ile EML karşı karşıya geldi. Normal süresi 0-0 biten maçı penaltı atışları ile 4-3 kazanan Çok Programlı Lisesi turnuvada şampiyonluğu elde ederken, turnuvada ikinciliği Endüstri Meslek Lisesi, üçüncülüğü ise Süleyman Şah İmam Hatip Lisesi elde etti. Turnuva sonunda düzenlenen kupa töreni ile turnuvada dereceye girenler kupa ve madalyalarını aldı.  
Bu haber 397 kez okunmuştur.
Kategori:
22.6.2018 04:43:07 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.