Halkeğitimden muhteşem sergi

Halkeğitimden muhteşem sergi

19 Mayıs 2017 Cuma 12:25

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2016-2017 Eğitim öğretim sezonu Yılsonu sergi ve belge töreni yapıldı.

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2016-2017 Eğitim öğretim sezonu Yılsonu sergi ve belge töreni yapıldı. İlçe protokolünün tam kadro katıldığı belge ve sergi programında bir çok branşta açılan kurslara katılan kursiyerlere belgeleri verildi.

 

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2016-2017 Eğitim öğretim dönemi Belge töreni ve sergi açılışı yapıldı. Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Garnizon Komutanı Per.Yzb.Gökhan Su, Ak Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya ve diğer protokol üyelerinin katıldığı belge ve sergi töreni istiklal marşının okunması ile başladı. Orhangazi Halk Eğitim Merkezi müdürü Mahmut Yordam’ın kurslar ve geride kalan dönem ile ilgili bilgiler sunduğu konuşmasının ardından kürsüye Belediye Başkanı Neşet Çağlayan geldi. Çağlayan, Orhangazi’de Halk Eğitim Merkezi’nin yıllardır yediden yetmişe herkese kurslar verip mesleke sahibi yaptığını belirterek, bizler de elimizden geldiği kadar bu kurslara ve faaliyetlere destek oluyoruz dedi. Daha sonra kürsüye gelen Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise kurslarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

BELGELER VERİLDİ

Konuşmaların ardından protokol üyeleri bir çok branşta yıl boyunca açılan kurslarda belge almaya hak kazanan kursiyerlere kurs bitirme belgeleri, kurs hocalarına da teşekkür belgeleri verildi. Programda son olarak ise serginin açılışı protokol üyeleri tarafından yapıldı. 

 

 
Bu haber 425 kez okunmuştur.
Kategori:
26.5.2018 11:24:05 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.