Beşiktaşlılar Fikret Orman'ın iftar davetinde buluştu

Beşiktaşlılar Fikret Orman'ın iftar davetinde buluştu

6 Haziran 2017 Salı 13:56

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursa Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursa Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı. İftar organizasyonuna Orhangazi Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sayim Yeşil ve yöneticiler de katıldı.

 

Burada açıklamalarda bulunan Orman, “5 sene evvel başladık bu yolculuğa. Zor bir yolculuktu. Bütün dernekteki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bize inandınız. İlk söylediğimde insanlara inandırıcı gelmiyordu. Her şeyden evvel biz Beşiktaş’a inandık. Ben Beşiktaş’ın içinde doğdum. Bu geldiğimiz noktayı 5 sene evvel tarif etseydim hayalci olarak görürlerdi. Ama hep beraber bu günlere yaşadık” diye konuştu.
“SON 2 SENEDİR GÜNEŞLİ GÜNLER YAŞIYORUZ”
“İlk önce feda ile başladık” diyen Orman şunları söyledi:
“O süreci esasında hızlı geçtik. Sonra stadyumumuzun inşaatı başladı. Oda yapılacak, yapılmayacak derken doğrulan dönemi yaşamaya başladık. Şimdi de son 2 senedir güneşli günler yaşıyoruz. İnşallah bu güneşli günler devam edecek. İyi şeyler yapmaya gayret ettik.”
Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus, konuşmaların ardından Orman’a kılıç-kalkan hediye etti. Kılıç-kalkanı eline alan Orman, “Transfer döneminde bonservis isteyenleri keseceğiz” şeklinde esprisini yaptı.
Daha sonra programa katılanlar Başkan Orman ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.
Bu haber 313 kez okunmuştur.
Kategori:
21.5.2018 23:42:06 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.