Memurluğa hazırlananlara fırsat

Memurluğa hazırlananlara fırsat

15 Haziran 2017 Perşembe 14:39

Memurluğa hazırlık kurslarının Yalova'daki adresi Pegem Akademi önümüzdeki yıl sınava hazırlanacak adaylara ücretsiz kamp sunuyor.

Memurluğa hazırlık kurslarının Yalova´daki adresi Pegem Akademi önümüzdeki yıl sınava hazırlanacak adaylara ücretsiz kamp sunuyor. Orhangazili katılımcılar için ücretsiz servis imkanı sağlanıyor.

 

Yalova’nın başarılı eğitim kurumlarından Pegem Akademi önümüzdeki yıl yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavına yönelik yaz aylarında 8 hafta sürecek kamp yapıyor. Buna göre tarih ve matematik derslerinde zorluk yaşayan adaylar bu kursa katılabilecek.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan kurs müdürü Aytaç Özcan, “Önümüzdeki yıl tüm adayların katılacağı sınav olacak. Adaylar en çok tarih ve matematik derslerinde zorluk yaşıyor. Biz de bunu düşünerek yazın 8 hafta sürecek kamp yapıyoruz. Adayların bu kampa katılmaları için bizim öğrencimiz olması şart değil. Yıl içinde hazırlanacak adaylar için iyi bir altyapı olacağını düşünüyoruz” dedi.  Yeni yüzüyle cumhuriyet caddesindeki adreslerinde faaliyette bulunacaklarını belirten Aytaç Özcan kampa katılacak adayların kurumu arayarak isim ve numara bırakmalarının yeterli olacağını belirtti.
Bu haber 416 kez okunmuştur.
Kategori:
25.5.2018 23:18:32 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.