Seksenler dizisi oyuncuları Ramazan sokağına renk kattı

Seksenler dizisi oyuncuları Ramazan sokağına renk kattı

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:06

Orhangazi Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde TRT’de yayınlanan Seksenler Dizisinin oyuncuları sahne aldı. 

Orhangazi Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde TRT’de yayınlanan Seksenler Dizisinin oyuncuları sahne aldı. Oyuncuların birbirinden güzel parodileri ve eski ramazanlara ait anıları izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri Çerçevesinde 80’ler dizisinin oyuncuları Ramazan Sokağı’nda sahne aldı. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve çok sayıda vatandaşın da izlediği programda 80’ler dizisi oyuncuları izleyenler kahkaha dolu anlar yaşattı. Dizide Rol alan Bekçi Bekir (Ali Konuk), Pastacı Sami (Berat Yenilmez), Balıkçı İdris (Tahsin Taşkın), Kasap Bahtiyar (Faruk Sofuoğlu), Seyfi (Kemal Kuruçay) ve Yıldız (Özlem Balcı), yaklaşık 1,5 saatlik programda Orhangazililere büyük keyif yaşattılar. Programda Bekçi Bekir tiplemesi ile bilinen Ali Konuk söylediği türkü ve ilahilerle geceye renk kattı. Programı izleyen çok sayıda vatandaş etkinliğin sonunda ayakta alkışladı. Program sonunda Belediye Başkanı Neşet Çağlayan oyunculara plaket takdim edip teşekkür etti.
Bu haber 556 kez okunmuştur.
Kategori:
22.3.2018 18:36:24 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.