200 TL'yi el çabukluğu ile çalıp kaçtılar

200 TL'yi el çabukluğu ile çalıp kaçtılar

30 Haziran 2017 Cuma 12:38

Orhangazi’de Orhanbey İlköğretim okulu yakınlarındaki bir markete gelen bir kişi market sahibinin elindeki 200 TL parayı el çabukluğu ile kaparak kayıplara karıştı.

Orhangazi’de Orhanbey İlköğretim okulu yakınlarındaki bir markete gelen bir kişi market sahibinin elindeki 200 TL parayı el çabukluğu ile kaparak kayıplara karıştı. 63 plakalı gri bir otomobil ile olay yerinden kaçan zanlının yakalanması için polis çalışma başlattı.

 

Olay dün saat 14:30 sıralarında Orhangazi’de Arapzade Mahallesi Orhanbey İlköğretim okulu yakınındaki bir markette meydana geldi. Alışveriş yapmak için markete giren bir kişi market sahibinin dalgınlığından yararlanarak elindeki 200 TL parayı el çabukluğu ile alarak marketten kaçtı. Market sahibi durumu polis ekiplerine bildirirken, polis eşgal üzerine araştırmalarına başladı. Polis ekipleri marketin güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alırken, zanlının yakalanması için de çalışma başlattı. 
Bu haber 384 kez okunmuştur.
Kategori:
27.4.2018 07:15:27 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.