HEM'den yaz döneminde Arapça Kursu

HEM'den yaz döneminde Arapça Kursu

2 Temmuz 2017 Pazar 13:44

Orhangazi Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü yaz kursları kapsamında farklı branşlarda kurslar açıyor. 

Orhangazi Halk Eğitim merkezi Müdürlüğü yaz kursları kapsamında farklı branşlarda kurslar açıyor. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, İmam Hatip 11 ve 12.sınıflar ile İlahiyat Fakültesi Ön Lisans Hazırlığı Arapça kursları açacak.

 

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yaz Kursları kapsamında İmam Hatip Lisesi 11 ve 12.sınıflar ile İlahiyat Fakültesi Ön Lisans Hazırlığı için Arapça kursları planlanıyor. Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Yordam, farklı branşlarda yaz kursları açacaklarını belirterek, yaz döneminde kurs eğitimi almak isteyenlerin Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne başvurabileceklerini ifade etti. Mahmut Yordam, bugüne kadar Arapça kursu konusunda da sıkça talepler bulunduğuna da işaret ederek, bu anlamda müdürlük olarak İmam Hatip Lisesi 11 ve 12.sınıflar ile İlahiyat Fakültesi Ön Lisans Hazırlığı seviyesinde Arapça kurslarımızı açıyoruz. Bu kurslarımızdan yararlanmak isteyenleri müdürlüğümüze bekliyoruz dedi. 
Bu haber 237 kez okunmuştur.
Kategori:
27.4.2018 07:14:50 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.