Diyanet-Sen'den 15 Temmuz açıklaması

Diyanet-Sen'den 15 Temmuz açıklaması

10 Temmuz 2017 Pazartesi 16:23

15 Temmuz'un Manevi Kuvvetleri olan Din Görevlileri Türkiye geneli eş zamanlı basın açıklaması yayınladı.

15 Temmuz´un Manevi Kuvvetleri olan Din Görevlileri Türkiye geneli eş zamanlı basın açıklaması yayınladı. Diyanet Sen Orhangazi temsilcisi Zekeriya Köroğlu’da 15 temmuz hain darbe girişimi nedeniyle bir açıklama yaptı.

 

Diyanet-Sen Orhangazi temsilcisi Zekeriya Köroğlu 15 Temmuz yıldönümü nedeniyle yaptığı basın açıklamasında 15 Temmuzun asla unutturulmaması gerektiğini ifade etti. Yapılan basın açıklamasının mesajı olarak "unutma, unutturma " diyen din gönüllüleri, dün olduğu gibi bugünde, yarında olabilecek bütün alçakça saldırılar karşısında, Din Görevlileri manevi kuvvet görevini yerine getirecektir dedi. 

 

 

Diyanet-Sen’den yapılan basın açıklaması söyle; Unutma,Unutturma! 15 Temmuz bu ülkenin üzerine hafakanların çöktüğü bir gece olsada,hain işgal kalkışması manevi birliklerin kuvvet birlikleriyle bir ve bütün olmasıyla püskürtüldü. Ülkenin masumiyetini suistimal ederek, dua ve himmetlerle toplanılan yardımların,tekrar bu ülke üzerine bomba olarak yağdırıldığına şahit olduk. Masumiyet kisvesine bürünerek ülkenin altın nesli olduğunu söyleyenlerin, bu ülkeyede nasıl bir akrep nesile dönüştüklerini yaşayarak gördük. Devletin bütün kademelerine girerek, devletin mahremiyetini hain localara nasıl servis ettiklerine şahit olduk. Dış mihrakların islam beldeleri üzerinde kurdukları oyunun baş aktörü olan Fetönün, şer odaklarının desteğini alıp, bütün dünyada hristiyanların misyonunu islam nişanı olarak gösterme oyununa şahit olduk! Dışarıdan bakıldığında Müslüman,içeriden bakıldığında kafirin uşağı olduklarını hain tuzaklarıyla gördük. Geçmişten bu güne, bu ülkenin terörü olduğunu bildiğimiz PKK´nın ikiz kardeşi olduklarını,15 Temmuz´da uyuduğumuz uykumuzdan uyandığımızda gördük! Allahu Ekber diyerek Kelle alan, insan canına kast eden Daeşin ortakları olduğunu, din diyerek himmetlerle toplanan yardımları bomba olarak üstümüze yağdırdıklarında anladık! Maskeleri düştüğünde ağa babalarına nasıl sığındıklarını yaşayarak gördük! İslamın son kalesi olan Türkiye´nin mazlum coğrafyalara yaptığı yardımları nasıl durdurduklarını, Hatay´da durdurulan tırlarımızdan sonra anladık! Anladık ve şahit olduk! Artık bu ülke üzerine,yedi düvel ateş olup yağsa dahi,göğsümüzü siper edeceğimize yemin ettik! Hain işgal kalkışmasında ilk andan itibaren manevi kuvvetler olarak nasıl bir sorumluluk aldıysak bundan sonra da alacağımıza yemin ettik! Bu ülkenin maneviyatını kuzu postuna bürünen kurtlara bir daha teslim etmemek için Dinimizi,Diyanetimizi, Devletimizi, milletimizi asla yalnız bırakmayacağımıza şeref sözü verdik!
Bu haber 409 kez okunmuştur.
Kategori:
21.6.2018 06:05:38 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.