Gece yarısı DEAŞ baskını

Gece yarısı DEAŞ baskını

13 Temmuz 2017 Perşembe 10:25

Orhangazi’de dün gece yarısı 6 farklı adrese DEAŞ baskını yapıldı.

Orhangazi’de dün gece yarısı 6 farklı adrese DEAŞ baskını yapıldı. Bursa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri ve Orhangazi Emniyet Müdürlüğü Asayiş büro ekiplerinin ortak yaptığı baskınlarda DEAŞ üyesi olduğu ileri sürülen 6 kişi gözaltına alındı.

 

Orhangazi’de dün gece yarısı nefes kesen operasyon düzenlendi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri ile Orhangazi Emniyet Müdürü Asayiş Büro Ekipleri Özel Harekat Polisleri ile birlikte Orhangazi’de daha önceden belirlenen 6 farklı adrese gece yarısı operasyon düzenledi. Nefes kesen operasyon sonrasında Orhangazi’de 6 kişi gözaltına alındı. Bursa Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri gözaltına aldıkları V.Ö. M.Ş.Ö, E.Ş., F.Ö, İ.Y. ve M.E’yi gözaltına alarak Orhangazi Emniyet Müdürlüğüne getirdi. DEAŞ üyesi oldukları ileri sürülen 6 kişi daha sonra sorgulanmak üzere Bursa Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. 
Bu haber 823 kez okunmuştur.
Kategori:
21.6.2018 05:55:29 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.