Suriyeli genç kendi bileklerini kesti

Suriyeli genç kendi bileklerini kesti

13 Temmuz 2017 Perşembe 10:35

Orhangazi’de yaşayan bir Suriyeli genç gece yarısı evinde henüz belirlenemeyen bir nedenle sinir krizleri geçirerek bileklerini kesti. 

Orhangazi’de yaşayan bir Suriyeli genç gece yarısı evinde henüz belirlenemeyen bir nedenle sinir krizleri geçirerek bileklerini kesti. Kanlar içinde sokağa çıkan Suriyeli genç ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

 

Alınan bilgilere göre savaş nedeniyle Türkiye’ye yerleşen Halid Missi (28) isimli bir genç Tozkoparan caddesi üzerindeki evinde henüz belirlenemeyen bir nedenle sinir krizi geçirdi. Bileklerini kesen ve kanlar içinde kalan genç Suriyeli daha sonra kendisini sokağa attı. Gece yarısı meydana gelen olayda sokakta kanlar içinde genci gören vatandaşlar sağlık ekiplerini çağırdı. Ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırılan ve çok kan kaybettiği belirlenen Suriyeli genç daha sonra Bursa’ya sevkedilerek burada yoğun bakıma alındı. 
Bu haber 318 kez okunmuştur.
Kategori:
21.6.2018 06:05:21 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.