Balgöç binasında sona doğru

Balgöç binasında sona doğru

14 Temmuz 2017 Cuma 11:20

Orhangazi Belediyesi tarafından Orkent bölgesinde yıkımı yapılan eski binanın yerine yapılacak olan Balgöç Sosyal Tesisleri ve Ticaret Merkezi inşaatında sona gelindi. 

Orhangazi Belediyesi tarafından Orkent bölgesinde yıkımı yapılan eski binanın yerine yapılacak olan Balgöç Sosyal Tesisleri ve Ticaret Merkezi inşaatında sona gelindi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, inşaatı devam eden Balgöç Sosyal Tesisleri binasında incelemelerde bulundu. Çağlayan, inşaatta çalışan işçilere de tatlı ikram etti.

 

Orhangazi Belediyesi tarafından yapımı devam eden Balgöç Sosyal Tesisleri ve Ticaret Merkezi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Kaba inşaatı tamamlanma aşamasına gelen ve Kurban Bayramı’na kadar yetiştirilmesi planlanan Balgöç Sosyal Tesisleri ve Ticaret Merkezi binasında kaba inşaatın ardından diğer çalışmalara başlanacak. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Balgöç Sosyal Tesisler binasının inşaatını gezdi. Burada gelinen son nokta ile ilgili olarak bilgi alan Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ziyaret esnasında Balgöç İnşaatında çalışan işçilere tatlı ikramında bulundu. Balgöç Orhangazi Şube Başkanı Hüseyin Ali Yetim’in de bulunduğu ziyarette başkan Çağlayan, Balgöç Sosyal Tesisleri’nin Orhangazi’ye yakışır bir proje olduğunu ve hedeflerinin Kurban Bayramı’na kadar binayı tamamlayıp burada Balgöç üyelerimizle hem bayramlaşma programı düzenlemek hem de yeni tesisimizi hizmete sokmak diye konuştu. 
Bu haber 283 kez okunmuştur.
Kategori:
22.4.2018 17:49:46 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.