Başhekim Kocaefe ile devam

Başhekim Kocaefe ile devam

14 Temmuz 2017 Cuma 11:25

Kamu Hastaneleri Birliği, yeni dönem Başhekim ve hastane yöneticileri atamalarını belirlemeye başladı.

Kamu Hastaneleri Birliği, yeni dönem Başhekim ve hastane yöneticileri atamalarını belirlemeye başladı. 15 Temmuz tarihi itibarı ile geçerli olacak yeni dönem ile ilgili olarak Orhangazi Devlet Hastanesi’nde 2 yıldır görev yapan Uzm.Dr.Hasan Kocaefe’nin görevine devam edeceği belirlendi. Hastane yöneticiliği kadrosunun ise önümüzdeki günlerde netleşeceği açıklandı.

 

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2 yıl süreli olarak geçerli olacak yeni atamalarına başladı. 15 Temmuz tarihi itibarı ile geçerli olacak yeni atamalara göre Orhangazi Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine yeniden Uzm.Dr.Hasan Kocaefe atandı. Hasan Kocaefe’nin atama yazısını imzaladığı ve önümüzdeki 2 yıllık süreçte yeniden bu görevi yürüteceği kaydedildi. Orhangazi Devlet Hastanesi idari yapısında ise önümüzdeki günlerde değişikliklerin olacağı ve yeni atamaların yapılacağı belirlenirken, hastanede yönetici kadrosunda yer alan Habibe Değirmenci’nin bu görevine devam edeceği de belirlendi. 
Bu haber 210 kez okunmuştur.
Kategori:
22.4.2018 17:51:44 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.