Sizlerin gülen yüzü hizmet aşkımızı artırıyor

Sizlerin gülen yüzü hizmet aşkımızı artırıyor

14 Temmuz 2017 Cuma 11:34

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Evde Sağlık hizmeti alan vatandaşların davetlerine icabet etmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Evde Sağlık hizmeti alan vatandaşların davetlerine icabet etmeye devam ediyor.

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi Belediyesi Sağlık Birimi tarafından verilen Evde Sağlık Hizmeti alan vatandaşların davetlerine katılmaya devam ediyor. Başkan Çağlayan Hürriyet Mahallesinde ikamet eden Yusuf Baykan ve trafik kazası sonrasında geçirdiği bir çok ameliyat sonrasında evinde tedavisini sürdüren 12 yaşındaki Burak Necdet Kont’u evinde ziyaret etti. Ev ziyaretlerinde ailelerle sohbet eden başkan Çağlayan talep ve beklentilerini dinledi. Mahalle ziyaretlerinde başkan Çağlayan ve beraberindekilere vatandaşlar ayran ikram etti. Çağlayan, mahalleli ile de sohbet ederek mahallelerinde istedikleri çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

SİZLERİN MEMNUNİYETİ VE GÜLEN YÜZÜ BİZİM HİZMET AŞKIMIZI ARTIRIYOR

 

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ev ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, vatandaşlarımızın davetlerine her zaman icabet etmeye onlarla bir arada olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın gülen yüzü ve memnuiyetleri bizim hizmet aşkımızı perçinliyor bize güç veriyor dedi. 




Bu haber 331 kez okunmuştur.
Kategori:
22.4.2018 17:48:39 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.