Saman yüklü kamyonet alev aldı

Saman yüklü kamyonet alev aldı

17 Temmuz 2017 Pazartesi 10:43

Orhangazi’de Fatih Mahallesi’nde saman yüklü bir kamyonet, seyir halindeyken bir anda ateşlere teslim oldu

Orhangazi’de Fatih Mahallesi’nde saman yüklü bir kamyonet, seyir halindeyken bir anda ateşlere teslim oldu. Eksoz sıcaklığından kaynaklandığı saman yangını itfaiye ve vatandaşların müdahalesi ile söndürüldü.

 

Olay önceki gün Orhangazi’de Fatih Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Orhan Sancar idaresindeki 16 VN 861 plakalı kamyonet Fatih Mahallesinde bir bahçeden yüklediği saman balyaları ile yola çıktı. Fatih Mahallesinin içinden geçerken bir anda samanların arka bölümünden tutuştuğunu fark eden araç sahibi aracını durdurarak araçtan indi. Eksoz sıcaklığından çıktığı tahmin edilen yangın sonrasında kamyonetin kasasında bulunan samanlarda alevlerin hızla yükselmesi ile devam etti. Araç içindeki saman yangınına ilk müdahaleyi ise çevreden yetişen vatandaşlar yaptı. Olay yerine çağrılan Orhangazi Belediyesi itfaiye etkipleri yanan samanlara müdahale etti. Kamyonetin de kısmen zarar gördüğü yangın ve yola dökülen ve alev alan samanlara müdahale etti. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kontrol altına alındı. 
Bu haber 295 kez okunmuştur.
Kategori:
22.4.2018 17:48:54 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.