Adalet Sarayı ihalesi bugün yapılıyor

Adalet Sarayı ihalesi bugün yapılıyor

17 Temmuz 2017 Pazartesi 11:12

Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi taşkıranlar mevkiinde inşa edilecek olan yeni Orhangazi Adliye Sarayı ihalesi bugün yapılıyor.

Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi taşkıranlar mevkiinde inşa edilecek olan yeni Orhangazi Adliye Sarayı ihalesi bugün yapılıyor. İhaleden sonra yüklenici firmanın belirlenmesinin ardından Orhangazi’nin yeni Adalet Sarayı binası 400 gün içinde tamamlanmış olacak.

Adalet Bakanlığı tarafından Orhangazi’de Hürriyet Mahallesi Taşkıranlar Mevkiinde inşa edilecek olan yeni Adalet Sarayı ihalesi bugün yapılıyor. Bugün Adalet Bakanlığı nezaretinde yapılacak olan yeni Adalet Sarayı binasının yüklenici firmasının belirlenmesinin ardından inşaat vakit geçirilmeden başlayacak.

İHALE ANKARA’DA ADALET BAKANLIĞINDA YAPILACAK

Orhangazi Adalet Sarayı Binasının inşaat ihalesi bugün saat 14:00’de Adalet Bakanlığı’nda yapılacak.

400 GÜNDE TAMAMLANACAK

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Adalet Sarayı binasının 400 günde tamamlanacağını belirterek, bu yıl başlayacak olan inşaat sonrasında adliye binası 2018 yılının sonlarına doğru tamamlanmış olacak ve ilçemiz yeni ve modern bir adliye binasına kavuşmuş olacak dedi.

PARK İLE BÜTÜNLEŞTİRİLECEK

Öte yandan Hürriyet Mahallesi Taşkıranlar Mevkiinde yapılacak olan Adliye binası projesi iki aşamalı olarak yapılacak. Binanın tamamlanması ile birlikte Orhangazi Belediyesi ise Adliye binası etrafında bir park ve yaşam merkezi inşa edecek. 

 

 
Bu haber 393 kez okunmuştur.
Kategori:
22.4.2018 17:49:14 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.