Çöp Konteynırları dezenfekte ediliyor

Çöp Konteynırları dezenfekte ediliyor

26 Temmuz 2017 Çarşamba 13:32

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki Çöp Konteynırlarının temizlik ve dezenfekte işlemini rutin aralıklarla gerçekleştiriyor. 

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki Çöp Konteynırlarının temizlik ve dezenfekte işlemini rutin aralıklarla gerçekleştiriyor. Özel bir araçla temizlik ve dezenfekte işlemleri yapılan konteynırlardan atıl duruma gelenler ise yenileri ile değiştiriliyor.

 

Orhangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöp konteynırlarının temizlik ve dezenfekte işlemlerini sürdürüyor. Orhangazi Belediyesi, özel bir temizleme aracı ile ilçe genelindeki tüm çöp konteynırlarının temizlik işlemlerini yürütürken, atıl ve kullanılamayacak durumda olan konteynırlar ise yenileri ile değiştiriliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöp konteynırlarının temizlik ve dezenfekte işlemlerini rutin aralıklarla gerçekleştirdiklerini ifade ettiler. 
Bu haber 316 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:28:13 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.