Evinde ölü bulunan kadın son yolculuğuna uğurlandı

Evinde ölü bulunan kadın son yolculuğuna uğurlandı

27 Temmuz 2017 Perşembe 12:23

Orhangazi’de Muradiye Mahallesi İznik yolu caddesi üzerinde bir evde ölü olarak bulunan 45 yaşındaki bir kadının ölümü ile ilgili savcılık soruşturma başlattı. 

Orhangazi’de Muradiye Mahallesi İznik yolu caddesi üzerinde bir evde ölü olarak bulunan 45 yaşındaki bir kadının ölümü ile ilgili savcılık soruşturma başlattı. Kadının ölümünü bulan savcılık kadının oğlu ile eşini gözaltına aldı. Talihsiz kadının cenazesi ise dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye gözaltında oldukları için kadının eşi ile oğlu katılamadı. Cenaze sahipleri ise duruma tepki gösterdi.

Olay Orhangazi’de Muradiye mahallesi İznik Yolu Caddesi üzerindeki bir evde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Nadire A. (45) önceki gün evinde ölü olarak bulundu. Evde kimsenin olmadığı bir anda ölü olarak bulunan Nadire A’nın ölümü ile ilgili Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma devam ederken Nadire A.’nın cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Burada işlemleri tamamlanan Nadire A. Dün öğlen vakti Gazi Orhanbey Camiinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

OĞLU VE EŞİ GÖZALTINDA

 

Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı ölümünü şüpheli bulduğu Nadire A’nın eşi F.A. ile oğlu B.A. gözaltına alındı. Gözaltında tutulan baba ve oğlu ise Nadire A’nın cenaze törenine katılmak istedi. Ancak bu konuda izin alınamayınca Nadire A’nın eşi F.A. ile oğlu B.A. cenaze törenine katılamadı. Cenazenin yakınları ise duruma tepki gösterdi. Genç kadın Gazi Orhanbey Camiindeki cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 
Bu haber 2879 kez okunmuştur.
Kategori:
22.7.2018 13:28:35 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.