Gençlerbirliği'nden vefa ziyaretleri

Gençlerbirliği'nden vefa ziyaretleri

28 Temmuz 2017 Cuma 12:25

Gençlerbirliği yöneticileri Vefa ziyaretlerine başladı. Gençlerbirliği forması ile esnafı ziyaret eden Gençlerbirliği yönetimi vefa yılında bir çok etkinliği bir arada gerçekleştirmeyi planlıyor.

Gençlerbirliği yöneticileri Vefa ziyaretlerine başladı. Gençlerbirliği forması ile esnafı ziyaret eden Gençlerbirliği yönetimi vefa yılında bir çok etkinliği bir arada gerçekleştirmeyi planlıyor.

 

İlk ziyaretlerini ilçenin tanınmış iş adamlarından Halil Sevinç, Yakup Mert, İsa Durmuş, Metin Yıldıran ve İskender Aydın’a yapan Muhammet Topal, 2017-2018 sezonu öncesinde ziyaretlerinin artarak süreceğini söyledi. Tarihi yapısı ve köklü geçmişi ile yıkılmaz bir çınar olan Orhangazi Gençlerbirliği’nin eski başarılı günlerine dönmesi için mücadele içerisindeyiz diyen kulüp başkanı Muhammet Topal; bu amaçta 2017-2018 sezonunu Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak ‘VEFA’ yılı olarak ilan ediyoruz. Bu etkinlik ve slogan çerçevesinde yaptığımız değerlendirmeler ile böyle bir yola çıkmak istedik. Bu süreç içerisinde ilk olarak A takımızı ve U19 takımımızı yeniden güçlü kadrolar ile bir araya getirerek sezon sonunda gülen taraf biz olmak istiyoruz. Esnaflar ile iş adamlarının vereceği destekler ile bu eski günlere döneceklerini söyleyen kulüp başkanı Topal, bu kapsamda ilk olarak Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübümüzün ‘VEFA’ yazılı formalarını esnaflarımıza takdim edeceğiz. Elde edilecek gelirler ile de kulübümüzün temel ihtiyaçlarını karşılayarak daha güçlü kadrolar oluşturma yoluna gideceğiz dedi.

VEFA YILINA ÖZEL ETKİNLİKLER

 

Orhangazi Gençlerbirliği’nin mevcut durumunu hak etmediğini ve kamuoyu tarafından da bu olayın bilindiğini söyleyen kulüp başkanı Muhammet Topal, vefa adını verdiğimiz 2017-2018 sezonunda sadece kulüp gelirleri için değil, birleştirici bir yapı için de mücadele edeceğiz. Kulübümüze bugüne kadar her türlü destekte bulunan isimler ile bir araya gelerek bizlerde vefamızı göstereceğiz.  Yönetim kurulu üyelerimizle aldığımız karar ile 27 Ağustos 2017 günü sabah kahvaltısında lokalimizde bu güne kadar bu şanlı formayı terletmiş tüm isimler ile bir araya gelmeyi planlıyoruz. Bu kulüp Orhangazi’nin kulübüdür. Artık küskünlüklerin yaşanmamasını istiyoruz. Gelin kulübümüze sahip çıkalım destek olalım dedi.
Bu haber 310 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:04:26 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.