Kaymakam Yılmaz'ın acı günü

Kaymakam Yılmaz'ın acı günü

28 Temmuz 2017 Cuma 12:47

Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz’ın uzun süredir tedavi gören annesi Cemile Yılmaz gece hayatını kaybetti.

Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz’ın uzun süredir tedavi gören annesi Cemile Yılmaz gece hayatını kaybetti. Yıllık izinde olan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz’ın annesi bugün Antalya’nın Elmalı ilçesinde Yeşil Cami’de öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 

Orhangazi Kaymakamı Dr.Yalçın Yılmaz’ın uzun süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören annesi Cemile Yılmaz vefat etti. Dün gece yarısı Antalya’daki bir hastanede hayatını kaybeden Cemile Yılmaz, Antalya’nın Elmalı ilçesindeki Yeşil camide öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Kaymakam Yılmaz’ı acılı gününde Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve AK Parti ilçe başkanı Mustafa Kaya yalnız bırakmadı. Çağlayan ve Kaya, Cemile Yılmaz’ın vefat haberini alır almaz sabaha karşı Antalya’ya giderek cenaze törenine katıldı. Kaymakam Yılmaz’ın annesinin cenaze törenine bir çok mahalle muhtarı ile birlikte bazı STK temsilcileri de katıldı. 
Bu haber 689 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 04:02:54 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.