Eski Çeltikçi yolu asfaltlandı

Eski Çeltikçi yolu asfaltlandı

3 Ağustos 2017 Perşembe 12:13

Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi mahallesini Orhangazi ile birbirine bağlayan yaklaşık 2,5 kilometrelik eski yol asfaltlandı. 

Orhangazi’ye bağlı Çeltikçi mahallesini Orhangazi ile birbirine bağlayan yaklaşık 2,5 kilometrelik eski yol asfaltlandı. Alt yapısı tamamlanan yolda ekipler asfalt çalışmalarını tamamladı. Yıllardır asfalt bekleyen yolun yapılması ile Çeltikçi sakinleri ana yol yerine yine eski bağlantı yolunu kullanacaklarını ifade ettiler.

 

Orhangazi ile Çeltikçi mahallesi arasındaki eski yolda asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Orhangazi Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Hürriyet Mahallesi’nden Çeltikçi mahallesine kadar uzanan yaklaşık 2,5 kilometrelik eski yolda daha önce alt yapı çalışmalarını tamamladı. Ekipler eski Çeltikçi yolundaki asfalt çalışmasını da tamamladı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri eski Çeltikçi yolunun yanı sıra daha önce de Çeltikçi’deki arazi yollarında da çalışma yapmıştı. Çeltikçi sakinleri ise yıllardır asfalt bekleyen yolun yapılması ile hem arazilere ulaşım hem de Orhangazi-Çeltikçi bağlantısının daha kolay yapılacağını belirterek, ana yol yerine artık eski Çeltikçi yolunu da kullanmaya başlayacağız diye görüş belirttiler. 
Bu haber 391 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 10:07:24 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.