Bil Okulları protokollerini yeniledi

Bil Okulları protokollerini yeniledi

3 Ağustos 2017 Perşembe 12:15

Bil okulları Orhangazi Kampüsü farklı kurum ve kuruluşlarla protokol yenilemelerini gerçekleştirdi.

Bil okulları Orhangazi Kampüsü farklı kurum ve kuruluşlarla protokol yenilemelerini gerçekleştirdi.

 

Bil Koleji Orhangazi Kampüsü Orhangazi’deki Kurum ve Odalar ile Protokollerini yenilemeye devam ediyor.2016-2017 Eğitim Öğretim yılına başlarken Orhangazi’de bir çok kurumla protokol imzalarken, bu yıl Gemlik’ten gelen yoğun ilgi karşısında bu bölgede de protokoller yapmaya devam etti. Eğitim alanında bölgeye öncülük eden Bil Koleji çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim öğretim haklarına sahip olduğu, teknoloji atölyeleri ile zamanın önünde bir okul olarak bölge içerisindeki tüm öğrencilerin bu eğitimi almaları için çalışmalar yapıyor.          

BİR ÇOK KURUM VAR

Bil Koleji Orhangazi Kampüsü eğitime değer katan kurumlar Orhangazi’de Cargill Gıda A.Ş. , Compenanta Dökümcülük A.Ş., AKA Otomotiv A.Ş.Esnaf ve Sanatkarlar Odası,Şoförler ve Otomobilciler Odası,Orhangazi Taşıyıcılar Koop.,ADD(Atatürkçü Düşünce Derneği) , ) ORSİAD(Orhangazi Sanayicileri ve İşadamları Derneği),ORGÖÇ (Orhangazi Rumeli Göçmenleri Derneği,Orhangazi Kafkas Derneği  İznik Gölü Keramet Sulama Birliği ,Hürspor ,Gemlik’te ise Borçelik ,Çimtaş,Gemlik Emniyet Müdürlüğü ,Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi,Gemlik Jandarma Komutanlığı,Aktaş Holding,Gemlik Acıbadem Tıp Merkezi,Elma Şekeri Anaokulu ile protokollerini yenileyerek görüşmelerini diğer kurumlarla da  sürdürmeye devam ediyor.

Bil Koleji Orhangazi Kampüsü değerlerin paylaşılması geleceğe atacağımız adımların ve daha güçlü bir toplum yapısı temelinde ilerlemenin öncüsü olacağı fikri ile bu anlamda kurum ve odalarla yaptığı  protokol ile çalışan ve üyelerine %15  Kurumsal indirim avantajı sağlayacağını açıkladı.

 

 
Bu haber 464 kez okunmuştur.
Kategori:
18.7.2018 10:07:03 
Yorum bulunamadı.
bursa güvenlik sistemleriantalya transferbursa web tasarımorhangazi haberkontrol vanası matbaa merdanelerimerdane
Copyright © 2010 Ajans Orhangazi. Tüm Hakları Saklıdır.Haber ve fotoğraflar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kopyalanamaz kullanılamaz.